Perfect Buoyancy


Doskonała pływalność to kluczowa umiejętność każdego nurka oraz źródło bezpieczeństwa i komfortu podczas nurkowania

Night Diver


Nurkowanie nocne otworzy przed Tobą drzwi do świata (niekoniecznie) uśpionego. Naucz się jak zaplanować i bezpiecznie je przeprowadzić.

Navigation Diver


Poruszanie się pod wodą jest dużo trudniejsze niż na powierzchni, dlatego warto zapoznać się ze sprawdzonymi i skutecznymi metodami nawigacji.

Nitrox Diver


Mieszanki gazowe o wzbogaconej zawartości tlenu dzięki, którym zyskujesz dłuższe limity bezdekompresyjne a Twój organizm w mniejszym stopniu nasyca się azotem.

Ice Diver


Całoroczne nurkowanie w Polsce i w lodowych zakątkach świata. Poznaj techniki, sprzęt i umiejętności, które pozwolą Ci przeprowadzić bezpieczne i komfortowe nurkowania podlodowe.

Dry Suit Diver


Idealne rozwiązanie na polskie wody bez względu na porę roku. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozwijać się w nurkowaniu głębokim.

Wreck Diver


"Dotknij" historii i przenieś się oczyma wyobraźni do tętniących życiem jednostek. Poznaj techniki i umiejętności, które pozwolą Ci realizować bezpieczne nurkowania wrakowe.

Deep Diver


Poszerz zakres swoich horyzontów w głąb morza. Poznaj jeszcze głębiej skryte zagadki oceanu i tamtejszych mieszkańców.

First Aid Response


Kurs pierwszej pomocy, nie tylko dla nurków.
Naucz się ratować ludzkie życie

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter

Please wait...

Dziękujemy za zapis na newsletter

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: THE LION Strony internetowe Wrocław, Projektowanie stron internetowych Wrocław Strony internetowe Wrocław, Projektowanie stron internetowych Wrocław