Kursu Specjalizacyjny PADI „Nurek Nitroksowy” zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, niebezpieczeństwami, ryzykiem, korzyściami i teorią bezdekompresyjnego nurkowania na wzbogaconym powietrzu zawierającym od 22% do 40% tlenu.

Cena kursu PADI Enriched Air Diver – 600 zł

Celem kursu jest:
Umożliwienie zaplanowania nurkowania i przeprowadzenie nurkowania bezdekompresyjnego z wykorzystaniem wzbogaconego powietrza zawierającego 22 % do 40 % tlenu, pozostającego w granicach określonych tabelami nurkowymi i limitami stosowania tlenu.
Umożliwienie Ci uzyskania i właściwego dbania o sprzęt wymagany przy nurkowaniu na wzbogaconym powietrzu.
Umożliwienia rozpoznawania i unikania zagrożeń przy wykorzystywaniu tlenu w nurkowaniu.

Kurs wymaga opanowania bardzo bogatego materiału teoretycznego, jest pierwszym krokiem wprowadzającym do nurkowań technicznych (zobacz wymagania DSAT Tec Deep Diver
– posiadać certyfikację PADI Enriched Air Diver lub równoważny). Co pewnie zainteresuje każdego, kurs może odbyć się „na sucho” – bez wchodzenia do wody. Takie podejście pozwala bardziej skupić się na teorii oraz znacznie obniża koszt samego kursu. Nie znaczy to wcale, że zawsze tak musi być, jeżeli chcemy nurkować nic nie stoi na przeszkodzie aby to zrobić.

Do dyspozycji będziesz miał książkę napisaną w języku polskim. Książka napisana jest bardzo prostym językiem, a rysunki i zdjęcia bardzo ułatwiają naukę.

Po zaliczeniu pozytywnym egzaminu Enriched Air Diving uzyskasz uprawnienia do:

Nurkowaniu na wzbogaconym powietrzu od 22-40%
Nabijania butli w punktach do tego przeznaczonych wzbogaconym powietrzem

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter

Please wait...

Dziękujemy za zapis na newsletter